Black Friday! Zľavy až 70%

Vytvorené25. 11. 2022

Užite si víkend plný zliav s Terry Modou!

Tento rok sme si pre vás pripravili niečo extra! Zľavy až 70% na vaše obľúbené materiály, ktoré potrvajú celý víkend!

Black Friday už pozná snáď každý, nie je dňa, kedy by sme nepočuli o zľavách všade okolo nás. V pondelok nás ale čaká už menej známy Cyber Monday, a tak sme sa rozhodli, že vám urobíme radosť a zľavy necháme bežať od piatku 25.11. až do pondelka 28.11.2022!

Poznáte históriu Black Friday?

Pojem Black Friday sa prvýkrát objavil okolo roku 1961 vo Filadelfii, ako označenie rušnej premávky na cestách po dni Vďakyvzdania. Preto Black Friday pripadá vždy na deň po Vďakyvzdaní, ktoré sa oslavuje štvrtý štvrtok v novembri. Medzi širokú verejnosť sa termín rozšíril až o niekoľko rokov neskôr a odvodil sa od narastajúceho zárobku obchodníkov. Kedy sa z červených čísel stávajú čísla čierne.

Býva tiež často spájaný s rezervovaním miest pred obchodnými domami, bohužiaľ aj s nákupným šialenstvom, niekedy až s agresívnym správaním zákazníkov. Toho sa pri nákupe u nás na e-shope báť rozhodne nemusíte. Látok máme plno, stačí si vybrať.

A čo je to Cyber Monday?

Ide o čisto marketingový pojem, ktorý vznikol celkom nedávno, a to v roku 2005. Označuje prvý pondelok po dni Vďakyvzdania a má pomôcť zvýšiť predaj cez internet.

A teraz už k tomu, čo vás naozaj zaujíma... Aké materiály sme zlacnili?

• Punto di Roma - 26%

• Popelín - 70%

• Funkčné úplety - 50%

• French Terry - 50%

• Bavlnené úplety - 50%

• Zamaty - 50%

• Menčestre - 50%

Všetky zľavnené materiály nájdete tu.

Tak na nič nečakajte a bežte si uloviť ten svoj za hubičku!

Black Friday prebieha aj na kamenných predajniach!

Zľavy až 70% na vás čakajú aj na našich predajniach po celej republike, a to od piatku 25.11. do soboty 26.11.2022!

Naše predavačky sa na vás tešia v Prahe, Českých Budějoviciach, Brne, Olomouci, Hradci Králové, Pardubiciach, Liberci a Ústí nad Labem.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies