Cestovný vankúšik za krk.

Vytvorené31. 5. 2023

Za pár týždňov máme letné prázdniny a už premýšľame, kam poletíme za slniečkom, na aký výlet vyrazíme a kam sa všade pozrieme. Nebudeme si nič nahovárať, ale cestovanie je občas dlhé, bolí nás celé telo a kým rozhýbeme boľavú krčnú chrbticu, tak už pomaly ideme domov. Všetko má svoje riešenie – môžeme sedieť doma, alebo si ušiť cestovný vankúšik za krk, ktorý je v tvare podkovy .

My si vyberáme variant číslo dva a vy si poďte spoločne s nami ušiť cestovný vankúšik, ktorý oceníte, je jednoduchý a zvládne ho aj úplný začiatočník.

Čo budeme potrebovať:

0,50 m elastické látky (my zvolili funkčný úplet )

1 ks nite

0,5 kg guličkovej výplne

 

Postup ušitia:

- Na pružnú látku si 2x obkreslíme strih , pridáme 1 cm na šev a vystrihneme.

- Pokiaľ sa rozhodneme šiť vankúšik za krk so zapínaním, najprv si lícom k lícu na seba položíme diely zapínania av mieste oblúka zošijeme. Spodnú časť necháme nezošitú a zapínanie otočíme do líca. Zapínanie ozdobne prešijeme a pridáme cvok alebo suchý zips. Zapínanie môžeme vypchať guličkovou výplňou.

- Zapínanie si položíme lícom k líci na diel vankúšika av kraji prišijeme .

- Diely vankúšika si na seba položíme lícom k lícu a po obvode zošijeme. Necháme si otvor na otočenie .

- Nechaným otvorom otočíme vankúšik na líc, vyplníme guličkovou výplňou a otvor v ruke zošijeme.

 

Láka vás ušiť si cestovného vankúšika, ale nechce sa vám behať po obchodoch a zháňať všetko potrebné na šitie? Novo pre vás máme sety na šitie cestovných vankúšikov , ktoré obsahujú potrebný strih, guličkovú výplň, látku a niť. Nemusíte behať nikde po obchodoch a stačí sa pustiť do šitia.

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie