Kostýmová látka rongo za 79,-/m!

Vytvorené15. 11. 2022

Rongo nie je iba na kostýmy...

Ste začínajúca krajčírka, ktorá nemá toľko skúseností? Chcete skúsiť ušiť kostým, ale bojíte sa, že by sa vám to nepodarilo, a preto nechcete siahnuť po drahom materiáli?
Sú vašimi "montérkami" saká a ďalšie spoločenské oblečenie? Chcete mať plnú skriňu za pár korún?
Hľadáte vhodnú látku na dekoračné účely?
Ste fotograf alebo kameraman?

Vám všetkým predstavujeme obľúbený a cenovo veľmi dostupný materiál rongo .

Kostýmová látka rongo je polyesterová látka s plátnovou väzbou, ktorá má plno skvelých vlastností a vďaka tomu aj široké využitie.

V odevnom priemysle ju dobre poznáme ako skvelý materiál na kostýmy, šaty, sukne, saká a nohavice. Je totiž vhodná na každodenné nosenie a na údržbu je naozaj nenáročná . Tento materiál veľmi dobre drží tvar , nekrčí sa a je stálofarebný .

Okrem oblečenia sa hojne využíva na všetky možné dekoračné účely . A tak ak hľadáte látku na závesy, pevnú a dobre prateľnú látku na behúne, obrusy alebo prestieranie a nekrčivú látku na vankúšiky, rongo je tou správnou voľbou. Ak patríte medzi tých, ktorí majú radi zladené doplnky v domácnosti, nemusíte už behať po všetkých rôznych obchodoch a zisťovať, či k dobe jednotlivé doplnky vlastne ladia. Zasadnite k strojom, nalaďte sa na rongo a zlaďte svoje domovy za pár koruniek.

Vďaka výhodnej cene sa rongo často používa na jednorazové reklamné účely, ako rekvizita do divadiel, alebo napríklad zatemňovacie účely vo veľkých priestoroch.

Pokiaľ tu máme niekoho, koho baví fotografie a film, tak aj pre vás je rongo skvelým parťákom.


Zabudnite na drahé foto pozadia za niekoľko tisíc vyrobte si svoje s rongom v zelenej farbe! Prečo práve zelená?
Za všetko môže kľúčový proces. Filmári sa postupom času dohovorili na zelenej farbe kľúčovovacieho pozadia. Tento proces spočíva v izolácii farebnej zložky, ktorá sa neskôr odstráni a nahradí inú. Má to ale samozrejme jeden háčik, model alebo herec pred zeleným plátnom na sebe nesmie mať zelené oblečenie.

Poznáte iné využitie ronga , osvedčil sa vám tento materiál aj na iný typ výrobkov? Pochváľte sa a podeľte sa o svoje skúsenosti na našej facebookovej skupine Zašite sa s Terrymodou . Budeme veľmi radi, keď sa aj vy stanete členom našej skupinky a zašijeme sa spoločne od všetkých tých domácich prác, domácich úloh, detských bacilov a problémov všedných dní.

 

 

 

 

 

 

 

 

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie