Kozmetická taštička do kabelky.

Vytvorené14. 3. 2024

Viete, čo má spoločného James Bond a vaša kozmetická taštička? Obaja nosia skryté poklady! Ale zatiaľ čo Bond má vo vrecku vždy pištoľ, vy môžete mať vo svojej taštičke všetko od rúžu až po náplasť.

Každá žena vie, že kozmetická taštička nie je iba prázdnym útvarom. Je to svätyňa, kde sa ukrývajú poklady každodenného prežitia. Ako si takú multifunkčnú krásavicu ušiť? To vám prezradíme práve teraz! Nie je to nič zložité, bude nám stačiť šijací stroj s rovným stehom, žehlička a trocha času.

Na kozmetickú taštičku budeme potrebovať:

20 cm vzorované dekoračné látky

20 cm jednofarebné bavlnené látky

20 cm jednostranne lepiaceho tuženia

1 ks zipsu 14 cm

1 ks šijacej nite do farby

Nemáte chuť hľadať všetky potrebné veci na ušitie kozmetickej taštičky? Vyskúšajte naše pripravené sady na kozmetickú taštičku, ktorá obsahuje všetko, čo potrebujete, a navyše od nás získate strih zadarmo.

Postup ušitia:

  • Na dekoračnú a jednofarebnú látku si položíme strih, obkreslíme, pridáme 1 cm na švy a vystrihneme. Dekoračnú látku z rubovej strany podlepíme jednostranným lepiacim tužením.
  • Naznačíme si stred na zipse, dekoračnej látke aj jednofarebnej bavlne. Lícom k lícu si na seba položíme látky a medzi ne v hornej časti vložíme zips. Zošijeme dohromady, otočíme do líca av kraji prešijeme. Rovnakým spôsobom ušijeme aj druhú stranu zipsu.
  • Lícom k lícu na seba položíme dekoračnú a jednofarebnú látku. Zošijeme boky taštičky a spodný okraj. Pri jednofarebnej látke si v spodnej časti necháme nezošitý otvor na otočenie.
  • Zložíme si rohy na seba a zošijeme.
  • Kozmetickú taštičku otočíme nechaným otvorom a otvor zošijeme.

A tak sa naša kozmetická taštička stane naším malým komplicom na ceste za dobrodružstvom v mestskej džungli. S rúžom na jednej strane, púdrom na druhej as náplasťou, na ktorú sa nesmie zabudnúť. Môžeme vyraziť do ulíc s istotou, že sme pripravení na všetko. Tak nezabudnite svoju kozmetickú taštičku dať do kabelky a buďte pripravení na to, čo vám život prinesie!

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie