Rolky látok - 5 za cenu 4

Vytvorené20. 4. 2023

Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte! Ako? Nakúpte 5 roliek a platiť budete len za 4!

Chceli sme, aby vás nakupovanie u nás bavilo. Zľavy a výhodné ponuky vám ponúkame v priebehu roka neustále, štvrtkové Bleskovky sa vám tiež zapáčili, ale hovorili sme si, že by to chcelo niečo viac hravé.

Preto pre vás máme novú kategóriu s názvom Rolky látok. Nakupovať v tejto kategórii sa naozaj oplatí!
V kategórii momentálne nájdete roličky bavlnených úpletov s dĺžkou 0,5 m. Snažili sme sa kategóriu zostaviť tak, aby si v nej mohol nakúpiť každý. Preto v kategórii nájdete detské vzory pre dievčatá aj chlapcov. Vyberať môžete medzi potlačami zvieratiek , kvetov , dopravných prostriedkov a mnoho ďalšími. Medzi roličkami ale nakúpite aj vy - rodičia. Pripravili sme pre vás jemné vzory kvetov , lístočkov a vetvičiek . Dĺžka každej roličky je 0,5 m , ktorá sa perfektne hodí na detské oblečenie a pre dospelých na nákrčníky , čiapky alebo na olemovanie jednofarebného oblečenia.

A ako to celé funguje?

1 rolička látky stojí 100 Sk , ak si ich kúpite 5, tak zaplatíte len za 4. Takže 5 roliek vás vyjde na úžasných 400 Sk . Pokiaľ roliek nakúpite 10, zaplatíte za 8... a tak ďalej. Zľava sa vám v košíku automaticky napočíta, žiadne zľavové kódy nepotrebujete. Jednoduchá, hravé a výhodné. Roličky si medzi sebou môžete jednotlivo kombinovať. Záleží iba na vás, či vyberiete roličky s rôznymi dezénmi alebo iba s jedným. Ako hovoríme... hravé, zábavné a hlavne výhodné!

Jednoducho... čím viac roliek nakúpite, tým menej zaplatíte. A to sa oplatí!

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie