Softshell v akčnej cene od 8 €/m!

Vytvorené27. 9. 2023

Leto je nenávratne za nami. Nastal ten pravý čas prejsť šatník, upratať letné oblečenie a zo spodných šuplíkov vytiahnuť teplé svetre, mikiny, ale hlavne bundy, ktoré neprefúknu a po pár minútach pri miernom daždi z nás nebude vodník Česílko.
S pretriedením šatníka vám nepomôžeme, ale dokážeme vám pomôcť s novou bundou, ktorú môžete vytiahnuť do vetra aj dažďa. U nás nájdete cez 200 vzorov a farebných variantov softshellu , ktoré sú za bezkonkurenčnú cenu už od 8 /m.

Má to malú podmienku, ktorú nie je vôbec ťažké splniť. Stačí sa zaregistrovať na našich stránkach, prihlásiť sa do svojho účtu a VIP cena na softshell je vaša! K tomu získate veľa výhod, ktoré nie sú vôbec na zahodenie. Teraz si poďme niečo málo povedať o samotnej látke.


Čo je softshell za látku?

Poručiť veru a dažďu sa nedá, ale so softshellom nás také počasie nemôže prekvapiť. Práve táto látka patrí medzi jednu z najobľúbenejších funkčných materiálov, ktorá nás ochráni pred škaredým a sychravým jesenným počasím. Skladá sa z 3 vrstiev, medzi ktoré patrí termoaktívny materiál, hrejivá izolačná vrstva z fleecu a vrchný vodeodolný materiál.
Zimný softshell s fleecom je na dotyk príjemným materiálom aj na holé telo, nemá sklony k vyťahovaniu v namáhaných miestach, hladký z lícnej strany az rubovej strany je s príjemným krátko strihaným fleecom, ktorý hreje a zabraňuje premrznutiu tela.

Každý zimný aj letný softshell má mať parametre au našich softshellov tomu nie je inak:

  • vodeodolnosť: 10 000 mm
  • priedušnosť: 2 000/m2/24h.

Čo si ušiť zo softshellu?

Zimný softshell vďaka svojim parametrom a trom vrstvám patrí medzi obľúbenú outdoorovú látku na bundy, ktoré odolajú vetru aj dažďu, sú vhodné na vonkajšie aktivity, výlety do lesa, ale aj ako športovo elegantná predĺžená parka, ku ktorej stačí obliecť džínsy, tenisky a môžete vyraziť do mesta na nákupy.

Softshell nie je iba na bundy a vesty, ale je aj vhodnou látkou na teplejšie turistické nohavice, ktoré sú ľahké a odolné voči vetru. Na nohavice je vhodnejší softshell s elastanom, ktorý umožňuje voľný a pohodlnejší pohyb.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že softshell je vhodný prevažne na vrchné oblečenie, ale nie je to tak. Šiltovku zo softshellu, ktorá zakryje aj uši nemôže nahradiť žiadna klasická čiapka. Milujete lyžovanie? Potom siahnite po rukaviciach zo softshellu a už nebudete mať premrznuté prsty.

Ako sa starať o softshell?

Každá látka má svoje špecifiká au softshellu tomu nie je inak. Musíme si pamätať pár pravidiel, aby látka vydržala čo najdlhšie a uchovala si svoje vlastnosti.

Softshell odporúčame prať v ruke alebo v práčke na nízke otáčky a ideálne na 30 °C. Pri softshelle odporúčame pri praní použiť špeciálny prací prášok, ktorý je určený na outdoorové oblečenie.
Oblečenie ušité zo softshellu neodporúčame dávať do sušičky. Nechajte schnúť vonku na vzduchu, ale snažte sa vyhnúť priamemu slnku.

Priamy kontakt žehličky s látkou neodporúčame, ale je možné žehliť cez bavlnenú látku alebo použiť žehliacu podložku.


Jednofarebná bunda nie je nič pre vás?

Máte radi vzory a ich kombinácie s jednofarebnou látkou? Potom sa vám oplatí pozrieť na našu širokú kolekciu vzorovaných zimných softshellov pre dievčatá i chlapcov, ktoré majú zľavu až 30%.
Vzorované zimné softshelly majú digitálnu potlač, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie potlače na látku. Vyznačuje sa sýtymi farbami, presnou tlačou bez chýb a jeho farby sú odolné voči vyblednutiu aj pri dlhodobom používaní.

V ponuke nájdete vzory s lesnými zvieratkami pre milovníkov prírody, autá a motorky pre chlapcov, ktorí milujú rýchlu jazdu, romantické pestrofarebné kvety, ale aj nádherné abstraktné potlače.

Vybrané softshellové látky majú certifikát Oeko-Tex Standard 100 triedy 1, ktorý zaručuje, že sa jedná o materiál šetrný k citlivej pokožke a vhodný na oblečenie pre deti do 3 rokov.

Léto je nenávratně za námi. Nastal ten pravý čas projít šatník, uklidit letní oblečení a ze spodních šuplíků vytáhnout teplé svetry, mikiny, ale hlavně bundy, které neprofouknou a po pár minutách při mírném dešti z nás nebude vodník Česílko.
S přetříděním šatníku vám nepomůžeme, ale dokážeme vám pomoci s novou bundou, kterou můžete vytáhnout do větru i deště. U nás najdete přes 200 vzorů a barevných variant softshellu, které jsou za bezkonkurenční cenu již od 199 Kč/m.

Má to malou podmínku, kterou není vůbec těžké splnit. Stačí se zaregistrovat na našich stránkách, přihlásit se do svého účtu a VIP cena na softshell je vaše! K tomu získáte spoustu výhod, které nejsou vůbec k zahození. Teď si pojďme něco málo povědět o samotné látce.Co je softshell za látku? 

Poručit věru a dešti se nedá, ale se softshellem nás takové počasí nemůže překvapit. Právě tato látka patří mezi jednu z nejoblíbenějších funkčních materiálů, která nás ochrání před ošklivým a sychravým podzimním počasím. Skládá se ze 3 vrstev, mezi které patří termoaktivní materiál, hřejivá izolační vrstva z fleecu a vrchní voděodolný materiál.
Zimní softshell s fleecem je na omak příjemným materiálem i na holé tělo, nemá sklony k vytahování v namáhaných místech, hladký z lícní strany a z rubové strany je s příjemným krátko střiženým fleecem, který hřeje a zabraňuje promrznutí těla.

Každý zimní i letní softshell má mít parametry a u našich softshellů tomu není jinak:

  • voděodolnost: 10 000 mm
  • prodyšnost: 2 000/m2/24h. 

Co si ušít ze softshellu?

Zimní softshell díky svým parametrům a třem vrstvám patří mezi oblíbenou outdoorovou látku na bundy, které odolají větru i dešti, jsou vhodné na venkovní aktivity, výlety do lesa, ale i jako sportovně elegantní prodloužená parka, ke které stačí obléci džíny, tenisky a můžete vyrazit do města na nákupy.

Softshell není pouze na bundy a vesty, ale je i vhodnou látkou na teplejší turistické kalhoty, které jsou lehké a odolné vůči větru. Na kalhoty je vhodnější softshell s elastanem, který umožňuje volný a pohodlnější pohyb.

Na první pohled se může zdát, že softshell je vhodný převážně na svrchní oblečení, ale není tomu tak. Kšiltovku ze softshellu, která zakryje i uši nemůže nahradit žádná klasická čepice. Milujete lyžování? Pak sáhněte po rukavicích ze softshellu a už nebudete mít promrzlé prsty.

Jak pečovat o softshell?

Každá látka má svá specifika a u softshellu tomu není jinak. Musíme si pamatovat pár pravidel, aby látka vydržela co nejdéle a uchovala si své vlastnosti.

Softshell doporučujeme prát v ruce nebo v pračce na nízké otáčky a ideálně na 30°C. U softshellu doporučujeme při praní použít speciální prací prášek, který je určen na outdoorové oblečení.
Oblečení ušité ze softshellu nedoporučujeme dávat do sušičky. Nechte schnout venku na vzduchu, ale snažte se vyhnout přímému slunci.

Přímý kontakt žehličky s látkou nedoporučujeme, ale je možné žehlit přes bavlněnou látku nebo použít žehlící podložku.


Jednobarevná bunda není nic pro vás?

Máte rádi vzory a jejich kombinace s jednobarevnou látkou? Pak se vám vyplatí podívat na naši širokou kolekci vzorovaných zimních softshellů pro holky i kluky, které mají slevu až 30%.
Vzorované zimní softshelly mají digitální potisk, který patří mezi nejkvalitnější tisky na látku. Vyznačuje se sytými barvami, přesným tiskem bez chyb a jeho barvy jsou odolné vůči vyblednutí i při dlouhodobém používání.

V nabídce najdete vzory s lesními zvířátky pro milovníky přírody, auta a motorky pro kluky, kteří milují rychlou jízdu, romantické pestrobarevné květy, ale i nádherné abstraktní potisky.

Vybrané softshellové látky mají certifikát Oeko-Tex Standard 100 třídy 1, který zaručuje, že se jedná o materiál šetrný k citlivé pokožce a vhodný na oblečení pro děti do 3 let.

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie