Strihy od Fazonetky nakúpite v Terry Mode!

Vytvorené1. 12. 2022

Krajčírky, máme pre vás novinku!

Novo na našom e-shope nakúpite strihy od známej a obľúbenej Fazonetky!

Fazonetka, vlastným menom Jana Coufalová je odevná konštruktérka a modelárka. Vytvára strihy na deti aj dospelých a organizuje kurzy šitia. Patrí medzi šťastlivcov, ktorí už od malička vedeli, čo chcú robiť, za svojim snom si išla a dnes robí to, čo ju baví. Už ako malé dievčatko sadalo k mamičkinmu šijaciemu stroju a skúmalo, ako všetko funguje. Keď sa po základnej škole rozhodovala, akým smerom bude pokračovať, voľba bola jasná. Začala študovať na dámsku krajčírku, neskôr si dorobila maturitu v odbore Odevníctvo, a pretože sa jej štúdium zapáčilo, rozhodla sa pokračovať na vysokú školu, kde úspešne odpromovala v odbore Technológie a riadenia výroby. Život ju nakoniec na päť rokov zavial do práce s iným zameraním. Až materská dovolenka ju vrátila k jej obľúbenému odboru a odvtedy sa naplno venuje tomu, čo ju naozaj baví.

Okrem konštrukcie strihov sa venuje tvorbe videonávodov a fotonávodov. Vďaka tomu ju pozná plno začínajúcich krajčírok, ktoré vykonala prvým strihnutím, sadnutím za stroj a správnym použitím strihu.

A čo od Fazonetky nájdete na našom e-shope?

Všetky strihy nájdete v kategórii Strihy a podkategóriu Fazonetka strihy .

Vybrali sme pre vás tie najobľúbenejšie kúsky, do ktorých oblečiete celú svoju rodinu. Vyberať tak môžete z detských mikín, tepláčikov a bundičiek, cez dámske šaty, teplákové súpravy a kabátiky, až po pánske strihy na mikinu alebo tepláky. Strihy predávame v papierovej podobe , aby sme vám ušetrili prácu s tlačou a následným zlepovaním strihu. Na každom strihu nájdete veľkostnú tabuľku, spotrebu materiálu k jednotlivým veľkostiam a náročnosť modelu. Samozrejmosťou sú nasadzovacie body a značky, ktoré určujú smer osnovy.

Ak medzi strihmi Fazonetka nenájdete modely, ktoré si chcete ušiť, pozrite sa na našu ponuku strihov Burda, Butterick alebo luxusných strihov Vogue.

Aké strihy používate najradšej? Máte tipy, ktoré by ste radi odovzdali začínajúcim krajčírkam, alebo hľadáte strihy zadarmo? To všetko na vás čaká v našej facebookovej skupine Zašijte se s Terrymodou.

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie