Vyhrajte látky v hodnote 1 000 €!

Vytvorené28. 4. 2023

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte látky v hodnote 1 000 € !

Patríte medzi súťaživých kreatívcov, ktorí látok nemajú nikdy dosť? Praská vaša sysliareň vo švíkoch, ale akonáhle sa na stránkach objavia novinky, nemôžete si pomôcť a už klikáte na tlačidlo kúpiť? Tak práve pre vás je naša súťaž s pracovným názvom Rentiér. Výherca od nás získa 12 zľavových kódov v hodnote 83,3 €.

A aké sú pravidlá súťaže???

* Súťaž je iba pre registrovaných zákazníkov

* Minimálna hodnota objednávky musí byť 40 € a pri jej zhotovení musíte byť prihlásený k svojmu účtu

* Pri dokončení objednávky musí súťažiaci zaškrtnúť políčko " " Súhlasím so zaradením do súťaže a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so súťažnými podmienkami "

Súťaž prebieha od 1. 5. - 31. 7. 2023 a výhra rozhodne stojí za to. Na každý mesiac po dobu jedného roka od nás dostanete zľavový kód v hodnote 83,3 €. ! Celkom vyhráte látky v hodnote 1 000 €, a to už je poriadny balík, čo myslíte? Zľavové kódy je vždy potrebné uplatiť v daný mesiac. Čiastka je možné vybrať jednorazovo, nie je možné zo sumy postupne odčítať.

Vyhlásenie súťaže prebehne 1. 8. 2023 na našich sociálnych sieťach, tak nás nezabudnite sledovať na Facebooku a Instagrame , nech vám výhra neutečie!

No nie je to krásna predstava? Celý rok nakupovať látky a nič za ne neplatiť!

Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie